Pro firmy

Já značka!

Kurz pro lídry, specialisty a HR

Dosáhněte úspěchu ve své profesi díky dobré osobní značce.

V běžném životě i online.

6 hodin
obsahu

15 + 7 let
zkušeností

1 konkrétní
plán

Kurz nabízí to nejlepší z HR a marketingu pro vaši firmu

Chcete ve vaší organizaci posílit osobní výkon zaměstnanců? Potřebujete, aby vaši lídři dokázali rychle sestavit efektivní projektový tým? Potřebujete podpořit týmovou práci? Pojďme se spolu podívat na to, jak budovat úspěšnou profesní dráhu jednotlivců a jaký to má vliv na podporu firemních cílů.

Kurz pomůže vašim lídrům i specialistům:

  • Naučit se pracovat se svými silnými stránkami
  • Porozumět tomu, jak pomocí osobní značky získat více klientů
  • Získat povědomí o tom, jak lépe nalákat talenty do (projektového) týmu
  • Pomocí osobní značky vybudovat skvělý a produktivní tým
  • Využívat vhodné on-line nástroje pro prezentaci svojí práce a úspěchů

Účastníci si odnesou:

  • vlastní strategickou mapu s konkrétními kroky pro budování osobní značky
  • principy a metodiku, jak vytvořit značku/ brand svého týmu
  • znalosti o nejnovějších trendech v on-linu pro zviditelnění svých, týmových nebo firemních projektů a úspěchů

Harmonogram

9:00 – 9:10

Zahájení kurzu

Seznámíme se navzájem, uvedeme vás do programu společného dopoledne. A nastartujeme den kafíčkem.

9:10 – 9:45

Co je to osobní značka v kariéře a online světě

K čemu vám slouží budování dobré osobní značky? Najdeme spolu konkrétní využití osobní značky pro váš kariérní růst. Co o vás ví Google a jak vám to může pomoci či naopak uškodit? Vše si ukážeme na reálných případech.

9:45 – 11:00

Základní kroky k budování osobní značky

Objevíte své vlastní silné stránky a talenty a najdeme spolu jejich uplatnění pro vaši osobní značku. Pomůžeme vám nastavit vaše reálné cíle a vize.

11:15 – 12:15

Pauza na kafe a občerstvení

Seznámíme se navzájem, uvedeme vás do programu společného dopoledne. A nastartujeme den kafíčkem.

11:15 – 12:15

Web je vaše online vizitka

Ukážeme si, proč mít svůj vlastní web, i když si myslíte, že ho nepotřebujete. Naučíme se, jak na něm prodat vaše silné stránky. Projdeme spolu případové studie, jak i malé drobnosti na webu změní vnímání vaší osoby a toho, co umíte. A nakonec si odpovíme na otázku, zda mít či nemít vlastní blog.

12:15 – 13:15

Přestávka na oběd

13:15 – 13:30

Jak dát o sobě vědět

Každé setkání je příležitost, proto na něj buďte připraveni. Ukážeme si jak pracovat s emocemi a jak prodat svoji práci a výsledky.

13:30 – 14:30

Jak svou značku prodat na sociálních sítích

Facebook, Instagram, Twitter nebo LinkedIn? Vysvětlíme si, jak fungují jednotlivé sociální sítě, proč byste je měli mít a hlavně jaké ne/potřebujete.

14:30 – 14:45

Pauza na kafe a občerstvení

14:45 – 15:30

Konkrétní plán pro budování vaší osobní značky po tomto kurzu

Vytvoříte si svoji vlastní strategickou mapu. Měla by vám sloužit k ujasnění si kroků, které můžete udělat hned po tomto kurzu. Díky ní posílíte nebo začnete správně budovat svoji dobrou značku.

15:30 – 16:00

BONUS: Jak v krátkém čase sledovat nové trendy v oboru

16:00 – kdo ví

Drink: Pojďme vše probrat u skleničky

Marta Nesbitt
Jsem HR profesionálka a více jak 15 let se zabývám Talent managementem – profesním rozvojem lidí v mezinárodních korporacích i individuálně. Působila jsem v globálním HR týmu společnosti Amazon a koučovala evropské lídry k rozvoji jejich dovedností, lepšímu vedení jejich týmů a zvyšování výkonu.
Kateřina Tygl
Online prostředí a marketingu se věnuji více než 7 let a prošla jsem firmami jako je L’Oréal či Digimind (francouzská obdoba Social Bakers), kde jsem vedla marketingové oddělení s pobočkami v USA, Singapuru, Francii či Maroku. Z vlastního podnikání je to digitální agentura Stario, kde jsem 2,5 roku vedla chod celé agentury.

Reference - Kateřina

Je málo dobrých marketérů, stratégů a kreativců v jedné osobě. Kateřina je jedním z nich. Vážím si její práce a nasazení, které do ní dává. Navíc stíhá pořádat zajímavé konference a já ji neskutečně fandím.

Gabriela Bernatová, Managing Director @ Designové radiátory HOTHOT

Reference - Marta

Na kurzu mne nejvíce zaujal komplexní rozsah, konkrétní příklady z praxe, interaktivní přístup a moderní trendy. Semináře a konzultace Marty Nesbitt mohu vřele doporučit.

Petra V., HR Project Manager

Reference - Kateřina

Školenie s Katkou Malinovou vrelo odporúčam nie len zelenáčom, ale aj tým, ktorí už nejakú skúsenosť majú. Katka je ohňostrojom užitočných tipov, vychytávok a odkazov na webové stránky, ktoré nakopnú každý marketing. Školenie bolo interaktívne, takže nehrozí, že by ste sa nudili, alebo zaspávali. Čo ale toto školenie odlišuje od iných je hlavne to, že Katka učí ako myslieť strategicky a vyberať si medzi záplavou nástrojov.

Lujza Olsen, CEO @ Pyjamas Academy sro

Reference - Marta

Zvolila jsem konzultaci u Marty Nesbitt, protože jsem se potřebovala připravit na výběrové řízení. Konzultace naprosto překonala moje očekávání.  Kromě kvalitní přípravy jsem si ujasnila i svoje silné stránky, moje budoucí směřování a cíle, i cestu, jak se k nim dostat. Pochopila jsem, že mít „slabé stránky“ je v pořádku…a spoustu dalších věcí. Co k tomu dodat? Snad jen to, že u výběrového řízení jsem uspěla. A za to Marto díky moc!!

Andrea P., Key Account Managerka

Reference - Kateřina

Katerina is one of the most reliable, proactive, and talented people I have worked with to date. She is extremely knowledgeable in all things digital and her energy will light up any room (even virtually via conference call, Slack, Skype, etc.). For any digital marketing, social media, or branding project, Katerina should be your first call.

Bonnie Scott Bailly, Marketing Director @ AODocs

Školení, přednášky a konference

Máte zájem o školení?

Napište nám

Moc rády přijdeme i k vám do firmy

Pro dokončení prosím zaškrtněte